Catering dietetyczny Września

Catering dietetyczny Września

Zdrowe odżywianie stało się dziś jednym z najmodniejszych tematów, o którym rozmawiają niemal wszyscy. Słowo fit na dobre weszło do języka polskiego i stało się nawet wyznacznikiem stylu życia. Jednak nie ma w tym zupełnie nic złego, ponieważ spożywanie pełnowartościowych posiłków o regularnych porach to najlepszy krok, aby utrzymać dobre samopoczucie, zdrowie, sprawnie działający mózg czy dobrą kondycję włosów, skóry i paznokci. Zalet jest wiele, jednak łatwiej powiedzieć niż zrobić. Często okazuje się, że zdrowe odżywianie w praktyce jest nieco trudniejsze. Trzeba być zdyscyplinowanym i zorganizowanym. Co więcej, wykonanie jadłospisu, zrobienie zakupów, liczenie kalorii, ugotowanie posiłków i posprzątanie kuchni, zajmuje mnóstwo czasu każdego dnia. Dlatego osoby, które są zapracowane lub nie lubią gotować w takiej sytuacji byłyby na przegranej pozycji. Całe szczęście, że jest catering dietetyczny Września, który zapewnia pięć pysznych i zdrowych posiłków, dowiezionych każdego dnia prosto pod drzwi. To tak jakby codziennie pięć razy jeść w pysznej fit restauracji. Brzmi świetnie prawda?

Catering dietetyczny Września to ogromna oszczędność czasu oraz świadomość, że spożywane posiłki mają w sobie wszystkie potrzebne organizmowi witaminy i minerały. Ponadto, regularne jedzenie zmniejsza ochotę na podjadanie niezdrowych przekąsek. Dzięki temu ryzyko zjedzenia większej ilości kalorii jest mniejsze, a utrzymanie ładnej sylwetki jeszcze łatwiejsze. Wypróbuj naszą dietę pudełkową i zobacz jakie to wygodne!

Dieta pudełkowa Września – dlaczego warto?

Dbasz o zbilansowanie posiłków i jakość użytych produktów. Właściwe proporcje makroskładników (białek, węglowodanów, tłuszczy), a także mikroskładników (minerałów) w diecie są bardzo istotne dla dobrego samopoczucia. Dobrze skomponowany jadłospis na dany dzień zapewnia naszym ciałom najlepsze paliwo do codziennego życia – gwarantują wysoką wydajność umysłową, wpływają na nastrój i motywację do działania, sprawiają, że czujemy się lekko. W Cud i Miód kładziemy ogromny nacisk na dobieranie składników – rzutuje to nie tylko na wspaniały smak potraw, ale przede wszystkim na Twoją sprawność i zdrowie. 

Masz pewność liczby kilokalorii. Wyliczenie dokładnej wartości energetycznej danego dania jest bardzo trudne – trzeba wziąć pod uwagę takie aspekty, jak na przykład ilość tłuszczu użytego do smażenia i ile z niego faktycznie znajduje się w gotowym posiłku. Dwa bardzo podobnie wyglądające owoce mogą różnić się gramaturą i zawartością kalorii przez inne proporcje pestek czy skórki do miąższu. Decydując się na dietę pudełkową, zostawiasz liczenie kcal ekspertom, a Ty możesz zająć się tym, na co masz ochotę. Idealne wyliczenia energetyczne pozwolą Ci również łatwiej śledzić postępy treningowe – eliminujesz w ten sposób wahania w liczbie posiłków i ich kaloryczności, zapewniając stałe warunki do monitorowania wyników.

Oszczędzasz swój czas – samodzielne przygotowywanie posiłków to nie tylko czas poświęcony na gotowanie, pieczenie czy smażenie potraw. To także szukanie przepisów, planowanie, robienie zakupów i stanie w kolejkach, a na koniec zmywanie naczyń i sprzątanie. Catering – Września zdejmuje z Ciebie wszystkie te obowiązki – jedyne, co musisz zrobić, to zabrać siatkę pełną gotowych dań na cały dzień, która czeka pod drzwiami.

Czekające codziennie rano zestawy posiłków wspomagają organizowanie sobie dnia. Dzięki temu – co potwierdzają nasi klienci – unikasz zamawiania ciężkostrawnych fast foodów, „podjadania” w domu czy w pracy. Ale to dopiero początek. Dieta pudełkowa (Września) to doskonały bodziec wspierający w przestrzeganiu samodyscypliny nie tylko tej żywieniowej. Dzięki Cud i Miód jest zwyczajnie łatwiej dbać o różne inne elementy życia, jeśli kulinariami zajmują się doświadczeni eksperci.

Catering dietetyczny Września: jak zamówić posiłki?

Pierwszym krokiem będzie kliknięcie Zamów i wybranie miasta z listy. Strona zapyta Cię wtedy, czy decydujesz się na:

  • program standardowy (uniwersalny zestaw posiłków w ramach diety)
  • program z wyborem menu (możesz modyfikować poszczególne posiłki w każdej chwili)

Nadszedł czas na wybór diety. W Cud i Miód znajdziesz zestawy dań przeznaczone dla różnych grup – od standardowych posiłków czy pakietów wegetariańskich po specjalistyczne diety przeznaczone na przykład dla osób zmagających się z chorobą Hashimoto, czy aktywnym sportowcom z wysokim zapotrzebowaniem energetycznym. Wszystkie dostępne aktualnie diety Cud i Miód z ich rozbudowanymi opisami znajdziesz w zakładce Diety na naszej stronie. Warto zajrzeć również do Menu – tam możesz zobaczyć posiłki, które nasi eksperci proponują na dziś w każdej z diet.

Następnie wybierz dzienną kaloryczność – jeśli nie masz pomysłu, pomoże Ci w tym nasz kalkulator, który wyliczy orientacyjne zapotrzebowanie energetyczne na podstawie podanych przez Ciebie danych. Ostatni krok to wybór liczby posiłków i dni, w których mają być dostarczane oraz potwierdzenie swoich informacji adresowych. Smacznego!

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze