Wybierz jedną z 6 diet z wymianą posiłków
20 dań do wyboru!
Wymieniaj dowolnie posiłki
Ciesz się swobodą wyboru i smakiem ulubionych dań

Jak to działa?

Opcja wymiany posiłków możliwa dla 6 diet: Standard, Standard Premium, Samuraj, Sport, Wege, Bez glutenu i nabiału.

Wymiana jest dostępna na najbliższe dni, minimum 2 dni przed planowaną dostawą do godziny 22:00. Przykładowo w poniedziałek do 22:00 zamówisz dietę na środę.

Masz możliwość wymiany od 1 do 5 posiłków z zachowaniem wybranej kaloryczności. Możesz też nic nie zmieniać i dostaniesz oryginalne menu danej diety.

Jedna wymiana posiłku to koszt 100 punktów, które gromadzisz za zamówienia, polecenia, oceny posiłków czy diet. Stan punktów sprawdzisz w panelu „moje konto

Najczęściej zadawane pytania

Zamawiasz jedną z 6 diet - zrób to najpóźniej na 2 dni przed dostawą, do godz. 22:00. Przy zamówieniu otrzymujesz punkty lojalnościowe, które możesz wykorzystać na wymianę posiłków.  Logujesz się do panelu i  klikasz na aktywną dietę w zakładce. Zmieniasz posiłek na jedną spośród 3-5 innych propozycji. Uwaga, to też musisz zrobić do 22:00, najpóźniej na 2 dni przed dostawą. I już! Menu diet udostępniamy na tydzień do przodu, więc jeśli masz dłuższe zamówienie, będziesz wybierać kilka razy.

Wybierz jedną z naszych 6 diet: standard, standard premium, sport, wege, bez glutenu i nabiału, samuraj. W każdej masz możliwość zmiany posiłków na te, które w danym dniu będą dla Ciebie odpowiednie. Łącznie masz 20 posiłków do wyboru każdego dnia!

Zakładamy, że posiadasz aktywną dietę. Logujesz się do panelu klienta na stronie naszej www. Twoje menu jest już gotowe na dany dzień w kalendarzu, więc jest widoczna opcja wybrania posiłków. Wybierasz posiłki, które chcesz zmienić, albo zostawiasz tak jak jest.

Jeżeli nie wybierzesz innych posiłków niż te, które podpowiada Ci domyślne menu, dostaniesz dietę zgodną ze swoim domyślnym planem. Proste? Też tak myślimy.

 Najpóźniej na 2 dni przed dostawą, do godz. 22:00. Przykładowo, w poniedziałek do 22:00 zmieniasz dania na środę. W sobotę na poniedziałek. Wyjątkiem jest dostawa na niedzielę, która odbywa się z sobotnią dostawą. Zmiana wtedy jest wymagana jak przypadku zmiany na sobotę czyli do czwartku do 22:00.

Nasi dietetycy są do Waszej dyspozycji pn-pt od 7:00 do 16:00. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, a nawet możemy dokonać zmian w diecie za Ciebie.

Niestety, wymiany dokonuje się wyłącznie w ramach:

  • Tego samego rodzaju posiłku.
  • Tej samej kaloryczności.

Nie da się wymienić śniadania na np. kolację.

Nie da się wymienić posiłków z niższej/wyższej kaloryczności niż zakupiona.


Przykład: śniadanie z diety Standard 1500 można zamienić na śniadanie z innej diety o kaloryczności 1500.

Możesz zmienić posiłek na inny lecz nie ma możliwości wyłączenia np. wiórków kokosowych czy innych składowych receptury.

Wymiana posiłku nie wymaga żadnej dopłaty. Jedna wymiana to jedynie koszt 100 punktów z programu lojalnościowego. Punkty otrzymujesz za każde zamówienie, za polecenie nas znajomym, z rejestrację konta z wyrażeniem zgód marketingowych, za ocenę posiłków oraz zamówienia.