Catering dietetyczny Dębica

Najlepsza dieta pudełkowa – Dębica

Catering dietetyczny (Dębica) to zdrowe i doskonale zbilansowane posiłki, które urzekają różnorodnością i oryginalnym smakiem. Oferujemy różne diety, które z powodzeniem dopasujesz do swoich preferencji kulinarnych.

Dieta pudełkowa w Dębicy – catering dietetyczny Cud i Miód

Catering Dębica oferuje bardzo zróżnicowane diety. Oprócz standardowych propozycji znajdziesz min.:

  • dietę dla sportowców,

  • dietę wegetariańską,

  • dietę bez glutenu i nabiału,

  • dietę Samuraja,

  • dietę IF,

  • dietę ketogeniczną,

  • dietę Dash,

  • dietę Hashimoto,

  • dietę z niskim IG.

To jednak tylko wybrane propozycje. Szczegółowe informacje na temat wszystkich oferowanych diet wraz z opisem i charakterystyką znajdziesz na stronie Cud i Miód w zakładce “Diety”.

 

catering dietetyczny debica

 

Dębica – catering dietetyczny dla wymagających

Dębica – catering Cud i Miód to niezwykle ciekawy wybór różnych diet pudełkowych, które są w pełni dostosowane do konkretnych założeń dietetycznych. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości wykorzystywanych produktów. Zależy nam na tym, żeby nasze posiłki były nie tylko zdrowe, ale również smaczne. Wybór odpowiedniej diety powinien być uwarunkowany celem, jaki chcesz osiągnąć. Osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy, proponujemy typową dietę odchudzającą, która jest bogata w błonnik i produkty pełnoziarniste. Nasze posiłki pozwolą Ci stopniowo zredukować masę ciała bez zagrożenia w postaci efektu jojo. To dieta oparta na niskokalorycznych produktach, w której duży udział mają świeże warzywa i owoce. Dieta ketogeniczna i dieta IF również może doskonale wpłynąć na Twoją wagę.

Dębica – dieta pudełkowa o różnej kaloryczności

Wybierając catering z Dębicy, możesz wybierać między dietami o różnej kaloryczności. Jak odpowiednio dobrać kaloryczność diety? Musisz wziąć pod uwagę swoje dzienne zapotrzebowania na składniki odżywcze. Wpływ na nie ma kilka różnych czynników: wiek, płeć, masa ciała i wzrost, stan zdrowia oraz styl życia. Istotne jest również indywidualne tempo metabolizmu. Większość naszych diet oferujemy w przedziale od 1000 do 3500 kilokalorii. Kaloryczność diety w dużym stopniu decyduje również o jej cenie. Szczegółowy cennik z uwzględnieniem wszystkich zakresów kaloryczności znajdziesz na naszej stronie.

Catering Cud i Miód to również możliwość skomponowania własnego menu. W przypadku 5 podstawowych wariantów diety możesz sam zdecydować, jakie posiłki dostarczymy Ci pod wskazany adres. W ramach tej opcji możesz wybierać swoje dania spośród 20 różnych posiłków. Dzięki temu rozwiązaniu masz gwarancję, że nie otrzymasz produktów, za którymi nie przepadasz. Na naszej stronie możesz na bieżąco przeglądać aktualne menu rozpisane na kolejne dni diety.

Prozdrowotna dieta: Dębica

W naszej ofercie znajdziesz kilka diet dedykowanych osobom zmagającym się z konkretnymi schorzeniami. Te warianty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów.

Dieta Hashimoto

Jest dedykowana wszystkim osobom, które mają problemy z prawidłową pracą tarczycy.

Dieta o niskim IG

Dieta o niskim indeksie glikemicznym to dieta dla osób borykających się z insulinoodpornoscią, otyłością i cukrzycą typu II.

Dieta bez glutenu i nabiału

Catering bez glutenu i nabiału to dieta pudełkowa oparta przede wszystkim na warzywach, owocach, chudym mięsie i bezglutenowych produktach zbożowych oraz roślinnych zamiennikach nabiału. To idealna propozycja dla osób, które nie tolerują glutenu, a jednocześnie muszą zrezygnować z białka mleka. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób cierpiących na problemy układu trawiennego.

Dieta Dash

Dieta Dash jest polecana osobom, które mają problemy z wysokim cholesterolem lub nadciśnieniem i borykają się z zaburzoną gospodarką glukozy.

Dieta w Dębicy – opinie naszych klientów

Catering dietetyczny Cud i Miód otrzymał w 2022 roku Nagrodę Konsumenta. To ogromne wyróżnienie, ale również zobowiązanie. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze posiłki były smaczne i zdrowe. Sięgamy tylko po produkty wysokiej jakości. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci dzięki oferowanym dietom pokochali zdrowe jedzenie i celebrowali codzienne posiłki.

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze