Catering dietetyczny Bytom

CATERING DIETETYCZNY BYTOM

Dieta (Bytom) Cud i Miód – stronie stworzonej specjalnie dla klientów mieszkających w Bytomiu. Dieta pudełkowa w wielu wariantach jest teraz serwowana także w Twoim mieście. Catering dietetyczny (Bytom) to świeże i pełnowartościowe posiłki dostarczone codziennie pod drzwi. Wybierz dietę Cud i Miód Bytom, która zapewnia zbilansowany sposób żywienia! Oferujemy zdrową dietę pudełkową. W Bytomiu przygotowujemy posiłki, które są smaczne, pełne witamin i substancji odżywczych, a przede wszystkim są pyszne. Wejdź i przejrzyj aktualne menu podzielone na plany żywieniowe, które znajdziesz tutaj: Dieta standard

 

Bytom – catering dietetyczny 

Chcesz zmienić swoją dietę i przejść na catering bez glutenu i nabiału? Bytom to jedno z miast, w którym są już dostępne różne warianty posiłków z naszej autorskiej diety. Nietolerancja glutenu i nabiału to problem, który dotyczy coraz większego grona nie tylko w Bytomiu. Catering dietetyczny rozwiązuje dylemat, co można jeść, a czego raczej unikać na talerzu. 

Według stereotypów dania bezglutenowe kojarzą się z mdłymi posiłkami i jednym wielkim pasmem wyrzeczeń. Tymczasem Dieta Cud i Miód w Bytomiu pokazuje, że dania dietetyczne z cateringu bez glutenu i nabiału mogą być równie dobre, jak tradycyjne. Wszystko zależy od doboru odpowiednich składników i wiedzy dietetyka. Przejdź na dietę pudełkową w Bytomiu z dostawą pod drzwi. Sprawdź nasz cennik, który znajduje się tutaj: Cennik

 

catering-bytom

 

Bytom – dieta Samuraj bogata w kwasy omega 

W Bytomiu coraz popularniejsza staje się dieta Samuraj. Ten styl żywienia uznany został za jedną z najzdrowszych i jednocześnie najbardziej odżywczych diet na świecie, obok diety śródziemnomorskiej. Posiłki w tej diecie są bogate w kwasy tłuszczowe omega-9. Wśród składników znajduje się wiele zielonych warzyw oraz większa zawartość błonnika. Zobacz wszystkie warianty diety w Bytomiu i wybierz swój plan żywieniowy: 

  • Bytom dieta pudełkowa standard dla wszystkich;
  • Bogata w kwasy omega dieta Samuraj;
  • Catering Bytom standard Premium;
  • Bytom catering roślinny – dieta Wege;
  • Dieta Sport – catering dietetyczny dla sportowców; 
  • Catering bez glutenu i nabiału Bytom.

 

Bytom – dieta Cud i Miód 

Autorem diety pudełkowej Cud i Miód w Bytomiu jest ceniony w branży dietetyk Jakub Mauricz. Jego wieloletnie doświadczenie oraz liczne prelekcje i wykłady sprawiły, że Jakub Mauricz stał się znany i rozpoznawalny jako człowiek z pasją i misją. Od lat tworzy plany żywieniowe dla sportowców, oraz autorskie diety dostępne w Bytomiu i wielu innych miastach.

By sprawdzić pełną ofertę z cenami i aktualnym menu oraz dowiedzieć się więcej o diecie w Bytomiu odwiedź naszą stronę, klikając w link: Dieta. Postaw na zdrowy styl życia! Catering dietetyczny Bytom profesjonalnie zadba o Twoje zdrowie!

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze