Catering dietetyczny Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski – catering dietetyczny Cud i Miód

Sokołów Podlaski to kolejna miejscowość, w której możemy oferować zdrowy i smaczny catering Cud i Miód. Proponujemy aż kilkanaście różnych diet, które z powodzeniem dostosujesz do swoich preferencji żywieniowych. Catering dietetyczny dostępny w Sokołowie Podlaskim to diety standardowe, skuteczne diety odchudzające, propozycje dla sportowców oraz diety ze specjalnymi wykluczeniami.

Sokołów Podlaski – dieta pudełkowa dla zapracowanych

Catering dietetyczny to niezwykle smaczne i zróżnicowane diety, które poprawią funkcjonowanie Twojego organizmu i sprawią, że poczujesz więcej energii. Dieta pudełkowa, którą oferujemy m.in. w miejscowości Sokołów Podlaski, to doskonały sposób na rozpoczęcie przygody ze zdrowym odżywianiem, które jest podstawą, jeśli chodzi o zdrowy styl życia. Catering dietetyczny to bardzo wygodne rozwiązanie. Zdrowe i doskonale zbilansowane posiłki stworzone przez dietetyka są dostarczane prosto do Twojego domu lub pracy. Oszczędzasz więc dużo czasu na ich przygotowaniu, ale także na planowanie menu i robieniu zakupów. Takie rozwiązanie jest również stosunkowo tanie, ponieważ otrzymujesz posiłki o odpowiedniej kaloryczności i nie marnujesz jedzenia.

 

dieta sokolow podlaski

 

Catering Sokołów Podlaski – przykładowe diety

Catering Cud i Miód wyróżnia się zróżnicowanym menu i przepisami zaczerpniętymi z kuchni całego świata. Pełen zakres oferty znajdziesz na naszej stronie wraz z cennikiem i szczegółowo rozpisanym menu. Poniżej przedstawiamy tylko kilka wybranych propozycji:

  • Dieta Standard

Dieta standard i dieta standard premium to propozycje dla wszystkich osób, które chcą poprawić funkcjonowanie swojego organizmu oraz samopoczucie. Dieta ta zwiększy tempo Twojego metabolizmu i dostarczy organizmowi potężną dawkę energii. Dzięki diecie będziesz czuć się najedzony i nie będziesz sięgać po niezdrowe przekąski i słodycze. W naszej ofercie znajdziesz również dietę standard bez ryb.

  • Dieta odchudzająca

Dieta odchudzająca pozwoli Ci zgubić zbędne kilogramy w odpowiednim tempie i w całkowicie bezpieczny sposób, nie narażając Cię na efekt jojo. Odchudzająca dieta Sokołów Podlaski bazuje przede wszystkim na produktach niskokalorycznych z dużą zawartością błonnika. Znajdziesz tutaj wiele posiłków opartych na warzywach i owocach.

  • Dieta bez glutenu i nabiału

Catering bez glutenu i nabiału Sokołów Podlaski to nasza odpowiedź na wyjątkowe potrzeby naszych klientów. Dieta ta została stworzona z myślą o osobach, które nie tolerują glutenu, chcą ograniczyć białko mleka w swojej diecie lub cierpią na schorzenia związane z funkcjonowaniem układu trawiennego.

  • Dieta ketogeniczna

Dieta ketogeniczna cieszy się ostatnio ogromną popularnością i bardzo często decydują się na nią osoby, którym zależy na redukcji wagi. Sokołów Podlaski to miejscowość, do której dostarczamy nasze posiłki, wśród których jest pudełkowa dieta ketogeniczna oparta jest na tłuszczach przy zdecydowanym ograniczeniu węglowodanów. Często zalecana jest osobom, które cierpią na cukrzycę lub nadciśnienie. Z uwagi na specyfikę diety trudno samodzielnie przygotowywać ketogeniczne posiłki, dlatego warto tutaj postawić na doświadczenie i wiedzę specjalistów.

  • Dieta DASH

Dieta Dash to bardzo zdrowa dieta, która bazuje na świeżych warzywach, owocach, rybach i orzechach, przy jednoczesnym ograniczeniu spożycia soli oraz przetworzonej żywności. Ta dieta generalnie dedykowana jest osobom z wysokim cholesterolem, nadciśnieniem lub zaburzoną gospodarką glukozy, ale doskonale sprawdzi się w przypadku wszystkich osób, którym zależy na zdrowych i dobrze zbilansowanych posiłkach.

Sokołów Podlaski – catering dietetyczny o różnej kaloryczności

To tylko wybrane propozycje z naszej oferty. Niezależnie jednak, na jaką dietę się zdecydujesz, musisz również zdecydować o odpowiedniej kaloryczności diety. Jak to zrobić? Możesz oszacować ją sam lub skontaktować się z naszym dietetykiem albo skorzystać z ankiety dostępnej na naszej stronie. Warto pamiętać, że kaloryczność diety uzależniona jest od takich czynników jak wiek, płeć, waga, wzrost i styl życia. Sokołów Podlaski catering dostępny jest przeważnie w zakresie kaloryczności od 1000 do 3500 Kcal.

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze