Catering dietetyczny Bełchatów

Catering dietetyczny Bełchatów

Catering dietetyczny Bełchatów powstał dla osób, które chcą zmienić niezdrowe nawyki żywieniowe i marzą o zrzuceniu zbędnych kilogramów. W codziennym zabieganiu trudno przygotowywać zbilansowane i zdrowe posiłki. Często brakuje także wiedzy i czasu na temat zdrowego żywienia. Dieta pudełkowa Bełchatów rozwiąże ten problem za Ciebie.

Bełchatów – catering dietetyczny prosto do domu

W Bełchatowie możesz wybrać wyjątkowy catering dietetyczny Cud i Miód. Catering Bełchatów to oferta w 100% dostosowana do Twoich potrzeb lub ograniczeń żywieniowych. Interesuje Cię dieta wegetariańska? Szukasz odpowiedniej diety dla sportowców? Jesteś zmuszony sięgnąć po catering bez glutenu i nabiału? Cud i Miód Bełchatów oferuje każdą z tych możliwości.

Wybierając odpowiednią dietę pudełkową, codziennie otrzymujesz zestaw zbilansowanych posiłków o wybranej przez Ciebie kaloryczności. Każda dieta Bełchatów opracowana jest zgodnie z zasadami dietetyki. Zapewniamy pyszny smak dań oraz zdrowe i zróżnicowane posiłki. Bełchatów catering oferuje dietę standardową, premium, dla sportowców oraz wegetariańską czy popularną ostatnio dietę samuraja. Więcej o konkretnych dietach możesz przeczytać na naszej stronie, na której znajdziesz również aktualne menu na dany dzień.

 

catering dietetyczny bełchatów

 

Dieta pudełkowa Bełchatów – ile powinna trwać?

To Ty decydujesz, jak długo chcesz korzystać z cateringu dietetycznego. Musisz wybrać konkretną dietę i określić swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Nasza oferta to dieta od 1000 do 3500 kilokalorii. Cena cateringu uzależniona jest od wartości energetycznej menu oraz od liczby wykupionych dni. Możesz również zamówić zestaw testowy, żeby sprawdzić, czy dieta pudełkowa jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze