CATERING DIETETYCZNY WARSZAWA

CATERING DIETETYCZNY WARSZAWA

Chcesz zacząć zdrowo się odżywiać, ale nie jesteś pewien od czego zacząć? Skorzystaj z naszego cateringu dietetycznego Warszawa, a my dostarczymy Ci zdrowe posiłki prosto do domu lub biura. Każdego dnia szef kuchni przygotowuje pyszne i świeże dania, o wybranej przez Ciebie kaloryczności. Jesteś osobą aktywną fizycznie, nie jesz glutenu, nabiału, a może mięsa? Świetnie się składa! Nasza dieta pudełkowa jest przygotowana właśnie dla takich osób jak Ty. Wybierz jedną z 10 rodzajów diet i przekonaj się, że zdrowe odżywianie może być proste i przyjemne.  Nie jesteś pewien, którą z opcji wybrać? Nasi dietetycy doradzą Ci w oparciu o informacje o Twoim stanie zdrowia, wieku, płci czy trybie życia. Pomogą Ci także dobrać odpowiednią kaloryczność.

Catering dietetyczny Warszawa to świeże i zdrowe menu

Dania z naszego cateringu na dowóz to kulinarna przygoda, której długo nie zapomnisz. Różnorodność smaków inspirowana różnymi częściami świata sprawi, że Twoje kubki smakowe będą zachwycone!  Każda z diet jest skomponowana na podstawie aktualnych zaleceń żywieniowych, dlatego możesz mieć pewność, że Twojemu organizmowi niczego nie zabraknie, a Twój stan zdrowia będzie naprawdę zadowalający.

Dieta pudełkowa jest dobra dla każdego

Nieważne czy prowadzisz aktywy tryb życia i potrzebujesz dużej liczby zdrowych kalorii, czy eliminujesz gluten, nabiał albo mięso i chcesz mieć pewność, że w Twojej diecie niczego nie brakuje. A może masz siedzący tryb pracy i chcesz kontrolować ilość kalorii, które spożywasz. Nasz catering dietetyczny Warszawa da Ci pewność, że odżywiasz się w prawidłowy sposób. Pyszne, zdrowe posiłki z nieprzetworzonych i różnorodnych produktów i zdrowe desery dadzą Ci energię na cały dzień. Spróbuj diety z dowozem raz, a z pewnością zostaniesz z nami na dłużej!

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze