logo cud i miód

Nowość!

Dieta Odchudzająca

Dieta Odchudzająca to nasza propozycja dla Klientów, którzy chcą zadbać o prawidłową masę ciała. Gubienie kilogramów jest znacznie łatwiejsze, kiedy codziennie mamy dostarczone 5 gotowych i zbilansowanych posiłków. Redukcja masy ciała powinna być przeprowadzona stopniowo, jeśli chcemy uniknąć efektu jojo. W diecie Odchudzająca bardzo ważna jest odpowiednia podaż błonnika, który dba o właściwą perystaltykę jelit, a także zapewnia uczucie sytości. Z tego powodu produkty z białej mąki najczęściej zastępujemy produktami pełnoziarnistymi, które zawierają więcej błonnika, witamin i składników mineralnych.

Dieta Odchudzają opiera się na produktach niskokalorycznych, pełnoziarnistych, zawierających większe ilości błonnika. Nasza dieta bogata jest również w świeże warzywa i owoce. Regularność posiłków oraz ograniczenie cukru sprawiają, że masz mniejszą potrzebę podjadania oraz sięgania po słodycze.

Dieta odchudzająca bogata w świeże warzywa i owocee

Odchudzająca dieta slim to nasza propozycja dla klientów, którzy szczególnie chcą zadbać o prawidłową masę ciała. Gubienie kilogramów przychodzi łatwiej, kiedy codziennie jest 5 gotowych i zbilansowanych posiłków dostarczonych wprost do domu! Jeżeli redukcję masy ciała przeprowadza się stopniowo, są znacznie większe szanse na uniknięcie efektu jo-jo. Osoby, które zamawiają z naszego menu wariant dieta odchudzająca, otrzymują catering bazujący na świeżych pełnowartościowych produktach niskokalorycznych, stworzone przez doświadczonych dietetyków.

Dieta odchudzająca – zdrowe odchudzanie w odpowiednim tempie

W diecie odchudzającej, która ma przynieść skuteczne działanie odchudzające, bardzo ważna jest odpowiednia ilość błonnika. Dietetycy zawsze kładą nacisk na jego odpowiednią zawartość, ponieważ w ten sposób dba się o właściwą perystaltykę jelit oraz zapewnienie uczucie sytości. Jest to szczególnie ważne w diecie osób, które chcą schudnąć. Dlatego w odchudzającej diecie produkty z przetworzonej mąki są w miarę możliwości zastępowane pełnoziarnistym, które zawierają więcej błonnika, witamin i składników mineralnych. Dzięki zdrowszym odpowiednikom posiłki z menu slim diety dostarczanej w formie cateringu odchudzającego mają niższą kaloryczność.

Slim dieta to catering, który dba o makro podczas odchudzania

Dieta slim o działaniu odchudzającym bazuje na produktach niskokalorycznych zawierających większe ilości błonnika. Źródłem błonnika są pełnoziarniste dodatki, mniej przetworzone, a przez to bardziej wartościowe dla układu pokarmowego. Nasza dieta slim w formie cateringu odchudzającego jest również bogata w świeże warzywa i owoce, również sezonowe dobrane pod kątem makro.

Slim dieta – catering z dostawą do domu to odpowiedni precyzyjny rozkład makroskładników. W standardowym podziale w układzie tygodniowym około 30 proc. energii pochodzi z tłuszczu,około 20 proc. z białka i około 50 proc. stanowić powinny węglowodany.

Rozkład makroskładników w SLIM diecie w układzie 1 tygodnia:

Makroskładniki

Wartość w proc.

Węglowodany

50

Tłuszcze

30

Białko

20

rzodkiewka

Dostępne warianty kaloryczne

rzodkiewka

Aktualne menu diety Odchudzającej

Alergeny

1. Zboża zawierające gluten
2. Skorupiaki
3. Jaja
4. Ryby
5. Orzechy ziemne
6. Soja
7. Mleko

8. Orzechy
9. Seler
10. Gorczyca
11. Sezam
12. Siarczyny
13. Łubin
14. Mięczaki

Odchudzanie bez liczenia kalorii i czytania składu na etykiecie

Podczas odchudzania, a szczególnie stosowania diety slim warto postawić na regularne jedzenie. Catering dietetyczny w wariancie slim z dostawą sprawia, że zawsze pod ręką są gotowe posiłki przygotowane na cały dzień – sprawdź menu! To idealne wyjście dla zabieganych, którzy są zajęci od rana do wieczora.

Nie trzeba się martwić o gotowanie w domu i związane z tym obowiązki. Zupełnie odpada planowanie menu, liczenie kalorii, czytanie składu na etykietach i zakupy spożywcze, podczas których nasycone cukrem i tłuszczem artykuły bez większych wartości same wskakują do sklepowego koszyka.

Regularne posiłki i mniej kalorii w slim diecie bez podjadania

Regularność posiłków oraz ograniczenie cukru w menu slim diety sprawia, że potrzeba podjadania oraz sięgania po słodycze, czy słone przekąski staje się mniejsza. Dlatego warto podejść do odchudzania z pewnym planem i zapewnić sobie takie odżywianie, które rzeczywiście jest wsparciem dla odchudzania. 

Podjadanie między posiłkami to ten moment, w którym organizm otrzymuje zupełnie zbędne kalorie i to w dużych ilościach. Przekąski – słodycze, krakersy czy chipsy są smaczne, ale i pełne niezdrowego tłuszczu oraz cukru. To powoduje, że w krótkim czasie znowu odczuwa się głód i sięga po kolejne porcje.

W naszych posiłkach w wariancie slim dieta – catering z dostawą ograniczamy cukier i wprowadzamy do diety produkty, które nie podnoszą błyskawicznie poziomu glukozy we krwi. W ten sposób dajemy każdemu szansę na większy sukces w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Menu slim diety jest doskonale skomponowane i wyklucza jakąkolwiek ochotę na podjadanie.

Jak wybrać dla siebie idealną kaloryczność posiłków, by zredukować masę ciała? Zachęcamy do skorzystania z darmowej konsultacji dietetyków, którzy pomogą w dobrze odpowiedniego wariantu diety. Skontaktuj się z dietetykiem przez e-mail, zadzwoń lub wyślij wiadomość przez Messenger.

rzodkiewka

Sprawdź nasze pozostałe diety

Cud i Miód - DIetetyk Natalia

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze

Dieta 5 posiłków Cud i Miód