Catering dietetyczny Rybnik

CATERING DIETETYCZNY RYBNIK

Witaj na Cud i Miód Rybnik! Dieta pudełkowa, którą serwujemy to zbilansowane i codziennie świeże posiłki rozwożone na terenie Twojego miasta. Pełnowartościowe jedzenie jest podstawą dobrego samopoczucia. Dieta pudełkowa Rybnik to pełne witamin i substancji odżywczych dania, które zapewniają witalność i dobrą kondycję. 

Potrzebujesz czegoś zdrowszego niż dotychczasowa dieta? Sięgnij po autorski catering dietetyczny w Rybniku. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie: Dieta.

 

Zdrowy catering dietetyczny Rybnik 

W Rybniku dieta pudełkowa Cud i Miód jako jedyna w Polsce została opracowana przez Jakuba Mauricza, który jest twórcą wielu cenionych w branży prelekcji i wykładów oraz autorskich programów planowania żywienia dla sportowców. Cud i Miód Rybnik – catering dietetyczny oferuje dietę pudełkową w kilku wariantach 

   • Dieta Rybnik standard;
   • Rybnik dieta standard Premium;
   • Rybnik catering dla wegetarian bez mięsa, ryb i owoców morza; 
   • Dieta Sport – Rybnik catering dla sportowców;
   • Catering bez glutenu i nabiału Rybnik; 
   • Catering Rybnik dla Samuraja. 

 

Sprawdź wszystkie plany żywieniowe i aktualne menu na: Menu standard. Skorzystaj z możliwości wyboru poziomu kaloryczności od 1000 do 2200 kcal. 

 

Catering-rybnik

 

Zdrowa alternatywa – dieta Rybnik 

Dieta pudełkowa w Rybniku to lekkostrawne i smaczne posiłki ze różnicowanego menu. Catering Cud i Miód Rybnik jest zdrowszą alternatywą dla zapracowanych i zabieganych. Zwykle brakuje czasu na zaplanowanie pełnowartościowego menu na śniadanie, obiad i kolację. Nieregularne posiłki oraz kaloryczne i wysoko przetworzone jedzenie nie jest korzystne na dłuższą metę. Zamiast tłustej przekąski sięgnij po danie przygotowane przez specjalistów w ramach diety pudełkowej w Rybniku. 

Warto poświęcić chwilę i przeanalizować skład spożywanych dań, które lądują codziennie na talerzu. Chcesz coś zmienić, ale nie wiesz, na jaką dietę się zdecydować? Skorzystaj ze wsparcia naszych dietetyków – kontakt oraz cennik znajdziesz na naszej stronie tutaj: Cennik

 

Rybnik: dieta Sport 

Dieta pudełkowa Rybnik w wariancie Sport to idealny wybór dla sportowców oraz tych, którzy intensywnie ćwiczą. Polecamy ten plan żywieniowy osobom, które spędzają dużo czasu na siłowni oraz tym, którzy trenują dyscypliny wydolnościowe: CrossFit, triathlon, biegi długodystansowe oraz sporty sylwetkowe. Intensywny trening to połowa sukcesu. Odpowiednia dieta dostępna w Rybniku jest bogata w pełnowartościowe białko. Dzięki zbilansowanym posiłkom zmaksymalizujesz efekty swojej pracy i zapewnisz mięśniom warunki do regeneracji i wzrostu. 

Aktywność fizyczna wymaga diety bogatej w składniki, których używamy do komponowania posiłków. Wybierz poziom kaloryczności i zamów sportowy catering Rybnik z dostawą pod drzwi. 

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze