Catering dietetyczny Zgierz

Catering dietetyczny Zgierz

Nasz catering dietetyczny jest dostępny w Zgierzu. Z nami bez problemu możesz zmienić styl życia na zdrowszy. Wybierz jedną z oferowanych diet, a my będziemy codziennie dowozić odpowiednio zbilansowane, zdrowe i smaczne posiłki pod wskazany przez Ciebie adres.

Catering dietetyczny Zgierz – najważniejsze zalety

Catering Zgierz to pełnowartościowe i zbilansowane posiłki, pełne witamin i odpowiednio dobranych substancji odżywczych. Taka dieta to nie tylko gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia, ale przede wszystkim możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów. Dzięki dostarczanym posiłkom możesz jeść regularnie i zdrowo, oszczędzając czas i energię potrzebną na ich przygotowanie. Mieszkasz w Zgierzu i marzysz o tym, żeby rozpocząć zdrowy tryb życia? Zrób to z nami. Dieta pudełkowa Zgierz to doskonałe rozwiązanie dla każdego.

 

Catering dietetyczny Zgierz

 

Zgierz – catering bez glutenu i nabiału

Na naszej stronie możesz wybrać spośród sześciu diet, które przygotowaliśmy z myślą o różnych upodobaniach i potrzebach żywieniowych. Znajdziesz tu m.in. dietę dla sportowców, dietę wegetariańską i dietę pudełkową bez glutenu i nabiału. Zgierz catering dietetyczny to również możliwość wyboru wartości kalorycznej diety od 1000 do 3500 kilokalorii na dzień. Cena cateringu uzależniona jest od wartości energetycznej menu oraz od czasu diety. By sprawdzić, czy dieta pudełkowa (Zgierz) jest dla Ciebie możesz zamówić zestaw testowy. Na naszej stronie sprawdzisz także menu na dany dzień.

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze