logo cud i miód

Nowość!

Dieta Standard bez ryb

Dieta Standard bez ryb powstała w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, którzy nie przepadają za rybami. W tej diecie znajdziemy 5 posiłków w 7 wariantach kalorycznych od 1000 do 2500 kcal. Standardowy rozkład makroskładników sprawia, że jest to dieta odpowiednia dla większości zdrowych osób. Bazujemy na świeżych warzywach i owocach, produktach zbożowych, nabiale i chudym mięsie.

Obecność zarówno słodkich, jak i wytrawnych dań oraz posiłków wegetariańskich sprawia, że Dieta Standard bez ryb jest różnorodna.

Standardowa dieta pudełkowa bez ryb

Dieta pudełkowa bez ryb jest odpowiednia dla większości zdrowych osób, które chcą wykluczyć z jadłospisu jedzenie mięsa z ryb i owoców morza. Przygotowując posiłki wchodzące w skład diety bez ryb, korzystamy ze świeżych produktów, które dostarczają wystarczające ilości składników odżywczych. Chude mięso różnego rodzaju po odpowiedniej obróbce termicznej uzupełnia zapotrzebowanie na białko. W ten sposób odpowiadamy na potrzeby klientów, chcących świadomie zrezygnować z pewnych produktów i nadal otrzymywać urozmaicone, pełnowartościowe jedzenie w formie cateringu. 

Dobrze zbilansowana dieta pudełkowa bez ryb

Standardowa dieta pudełkowa bez ryb jest dobrze zbilansowana i ma na celu wsparcie prawidłowego funkcjonowania organizmu. Odpowiednio dobrane produkty, bogate w składniki odżywcze dostarczają potrzebnej ilości energii oraz składników mineralnych i witamin. W standardowej diecie węglowodany stanowią około 50 proc., tłuszcze 30 proc., a białka 20 proc. wszystkich składników spożywanych w posiłkach.

 

Rozkład makroskładników w standardowej diecie bez ryb:

Makroskładniki

Wartość w proc.

Węglowodany

około 50

Tłuszcze

około 30

Białko

około 20

 

Warto pamiętać, że zdrowa dieta nie tylko korzystnie wpływa na samopoczucie, ale także zmniejsza ryzyko zapadania na choroby cywilizacyjne. Standardowa dieta pudełkowa bez ryb pozwala rozkoszować się smakiem dań z kuchni całego świata. Nie zapominamy o klasycznych potrawach kuchni polskiej, a przede wszystkim o sezonowych warzywach i owocach. W codziennym menu diety bez ryb znajdują się urozmaicone dania stworzone zarówno na bazie mięsa, jak i wegetariańskie potrawy bez mięsa. W diecie pudełkowej cudimiod.pl nie ma miejsca na nudę!

rzodkiewka

Dostępne warianty kaloryczne

rzodkiewka

Aktualne menu diety Standard bez ryb

Alergeny

1. Zboża zawierające gluten
2. Skorupiaki
3. Jaja
4. Ryby
5. Orzechy ziemne
6. Soja
7. Mleko

8. Orzechy
9. Seler
10. Gorczyca
11. Sezam
12. Siarczyny
13. Łubin
14. Mięczaki

Dieta pudełkowa bez ryb dopasowana do potrzeb

Dieta pudełkowa bez ryb jest sposobem na jedzenie pysznie, zdrowo i regularnie. Obecność zarówno słodkich, jak i wytrawnych dań oraz posiłków wegetariańskich sprawia, że standardowa dieta bez ryb jest różnorodna. To pierwszy krok do pozytywnej zmiany w życiu bez żadnych wyrzeczeń! Zacznij do regularnego i dobrze zbilansowanego jedzenia, które pomoże osiągnąć założone cele. Dieta w wybranym wariancie kaloryczności – w zależności od potrzeb – pomoże zredukować masę ciała lub utrzymać w dobrej kondycji obecną sylwetkę.

Jak wybrać odpowiedni bilans kaloryczny, który pozwoli na zredukowanie masy ciała lub jej zwiększenie? Zachęcamy do skorzystania z darmowej konsultacji z dietetykami, którzy pomogą w dobrze odpowiedniego wariantu diety. Skontaktuj się z dietetykiem przez e-mail, zadzwoń lub wyślij wiadomość i sprawdź nasze menu.

Dieta bez ryb – smaczne, urozmaicone posiłki bez żadnych wyrzeczeń

Dieta bez ryb w wariancie standardowym to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy chcą zdrowo się odżywiać, ale nie mają zbyt dużo czasu na samodzielne przygotowanie posiłków. Gotowanie, planowanie menu, myślenie o posiłkach i robienie zakupów to spore wyzwanie dla osób zajętych od rana do wieczora. Komponujemy dietę pudełkową bez ryb tak, by każdy w możliwie najprzyjemniejszy sposób osiągnął swój dietetyczny cel. Najważniejsze są dobrej jakości składniki! Stawiamy na zaufanych dostawców i produkty, które mają najwyższą jakość. Tylko w ten sposób można zapewnić świetny smak i pełne wartości jedzenie, zapakowane w wygodne do użycia pudełka.

Dla kogo standardowa dieta bez ryb?

Standardowa dieta pudełkowa bez ryb została stworzona jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Wykluczenie niektórych składników może być związane z alergiami, nietolerancją pokarmową lub indywidualnymi preferencjami. Dieta standard bez ryb powstała zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i osiągnąć zamierzone cele. Pomoże skutecznie zrzucić zbędne kilogramy w wyznaczonym czasie i zmotywować do sięgnięcia po więcej. Z przyjemnością polecamy catering dietetyczny dopasowany do specjalnych wymagań. Dieta bez glutenu i nabiału polecana jest przy nietolerancjach pokarmowych na wskazane składniki. Wybierz dietę dla siebie i ciesz się smakiem wyśmienitych posiłków każdego dnia!

rzodkiewka

Sprawdź nasze pozostałe diety

Cud i Miód - DIetetyk Natalia

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze

Dieta 5 posiłków Cud i Miód