ikona

Promocje czasowe

rabat

⚡PROMOCJA - Zamów dietę minimum 12% taniej!⚡

Odkryj smak zdrowego stylu życia z Cateringiem Cud i Miód! ⚡

Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i zamów dowolną dietę z naszej bogatej oferty ze zniżką 12%!
To ostatnia szansa w tym roku, by kupić ze zniżką nasze diety i  zainwestować w swoje zdrowie! Możesz cieszyć się pysznymi posiłkami, które dostarczają energii i odżywiają każdą komórkę Twojego organizmu. 

UŻYJ KODU: LATO

Promocja trwa do 30.06 na cudimiod.pl i łączy się z innymi stałymi promocjami, które znajdziesz poniżej!
pieniądze wracają

Instant Cashback - Zamów dietę nawet 1000 zł taniej!

Instant Cashback 4.0- zamów dietę na 12 dni i odbierz natychmiastowy Cashback w formie rabatu o wartości 100, 200, 300, 500 lub 1000 zł. Cashback jest wartością zniżki = 100 zł dla zamówień powyżej 12 dni. Jeśli zamówisz dietę powyżej 22 dni Twój cashback wyniosi 200zł, dieta na 30 dni i więcej to 300 zł zniżki, powyżej 60 dni jest to 500zł a dla zamówień dla 90 dni 1000zł!

Przy zamówieniu użyj kodu:
Zamówienie 12-21 dni: CASHBACK100
Zamówienie 22-29 dni: CASHBACK200
Zamówienie 30-59 dni CASHBACK300
Zamówienie 60-89 dni CASHBACK500
Zamówienie 90+ dni CASHBACK1000

UWAGA! Promocja nie łączy się ze stałymi promocjami, które opisujemy poniżej. 
Promocja trwa do odwołania.

ikona

Stałe promocje

kalendarz

Dłuższe zamówienia to oszczędność nawet 105zł taniej!

Na pierwszy rabat w Cud i Miód możesz liczyć przy zamówieniu diety już na 14 dni, który wynosi 2% rabatu. Kolejny próg to 21 dni, który daje 3%. Najlepszym kąskiem jest zamówienie na 28 dni, który daje Tobie aż 4% różnicy w cenie, co daje nawet 105 zł oszczędności, tylko dla tego, że raz złożysz zamówienie zamiast robić to cyklicznie.

Zwróć uwagę, że nasz system zamówień jest prosty, ale mimo wszystko musisz zamówić dietę kolejny raz i opłacić, co zawsze zabierze parę minut Twojego cennego czasu. Jak by nie patrzeć:oszczędzasz pieniądze i czas.  Rabaty naliczają się automatycznie przy wyborze ilości dni. Pamiętaj też, że najlepszym sposobem zamówień jest zamówienie przez panel klienta na stronie Cud i Miód

Przykładowe rabaty dla diety Standard 2000 kcal
14-20 dni 2% = 20 zł taniej
21-27 dni 3% = 30zł taniej
28+ dni 4% = 40 zł taniej

Przykładowe rabaty dla diety Samuraj 3500 kcal
14-20 dni 2% = nawet 26 zł taniej
21-27 dni 3% = nawet 59 zł taniej
28+ dni 4% = nawet 105 zł taniej

rabat

Dwie diety na 1 adres = 5% zniżki

Zamawiacie dwa zestawy pod jeden adres? Zamówcie dietę z jednego konta i automatycznie otrzymacie 5% zniżki na KAŻDE zamówienie od Cud i Miód. To się opłaca! Nie musisz nic robić, tylko wybrać dwie diety o tym samej długości. Zniżka z tytułu zamówienia dwóch zestawów od Cud i Miód pod jeden adres nalicza się w dni, w które pod wskazany adres docierają dwa zestawy. Innymi słowy – jedynie przy identycznym kalendarzu zamówienia, wartość zamówienia dwóch zestawów Cud i Miód spadnie o równe 5%.

logo

Program lojalnościowy

Nasz program lojalnościowy Skarbonka to szansa na stałe rabaty w formie punktów. Nagradzamy Cię za każde zamówienie, ocenę posiłków oraz polecenia. Wszystkie szczegóły programu lojalnościowego znajdziesz na dedykowanej stronie.

Sprawdź szczegóły i oszczędzaj z każdym zamówieniem czy oceną posiłków.

zadowolenie klienta

Polecaj i zyskuj przy każdym zamówieniu poleconej osoby!

Twoi znajomi zastanawiają się nad cateringiem dietetycznym?

Wyślij im link do złożenia zamówienia z kodem rabatowym! Jeśli złożą zamówienie, to Ty dostaniesz aż 100 punktów za każde 50 PLN wydane na zamówienie Twoich znajomych. Oni oczywiście będą się cieszyć zdrowym jedzeniem i punktami lojalnościowymi, które mogą wymieniać na zniżki i wymianę menu!

Twój unikalny kod znajdziesz logując się do Panelu Klienta, następnie przechodząc do zakładki Skarbonka Cud i Miód.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu lojalnościowego? Zobacz tutaj
dostawa

Dostawa cateringu jest prawie zawsze darmowa

Cud i Miód to fit catering z dietą pudełkową bez ukrytych kosztów. Dostawa cateringu jest zawsze darmowa! To proste! Zamawiasz swoją dietę, a nasi kurierzy dostarczą go pod wskazany adres bez dodatkowych opłat. Jeśli chcesz mieć pewność że Twój adres objęty jest darmową strefą dostaw- skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

rabat

Kody rabatowe Cud i Miód

Chcesz znaleźć kod rabatowy na catering dietetyczny od Cud i Miód? Jasne! Możesz znaleźć atrakcyjne promocje na naszą dietę pudełkową:
 
  • Obserwuj nasze Social Media – Facebook, Instagram. Tam informujemy tam na bieżąco o wszystkich dostępnych promocjach!
  • W newsletterze, jeśli jesteś już naszym Klientem i wyraziłeś zgodę na przesyłanie informacji handlowych. Polecamy, aby wyrazić na to zgodę.
  • Szukaj kodów rabatowych u naszych ambasadorów! Udostępniamy ich relacje na naszym Instagramie