Stałe promocje

Dwie diety na 1 adres = 5% zniżki

Zamawiacie dwa zestawy pod jeden adres? Zamówcie dietę z jednego konta i automatycznie otrzymacie 5% zniżki na KAŻDE zamówienie od Cud i Miód. To się opłaca! Nie musisz nic robić, tylko wybrać dwie diety o tym samej długości. Zniżka z tytułu zamówienia dwóch zestawów od Cud i Miód pod jeden adres nalicza się w dni, w które pod wskazany adres docierają dwa zestawy. Innymi słowy – jedynie przy identycznym kalendarzu zamówienia, wartość zamówienia dwóch zestawów Cud i Miód spadnie o równe 5%.

Dłuższe zamówienia to oszczędność nawet 105zł taniej!

Na pierwszy rabat w Cud i Miód możesz liczyć przy zamówieniu diety już na 14 dni, który wynosi 2% rabatu. Kolejny próg to 21 dni, który daje 3%. Najlepszym kąskiem jest zamówienie na 28 dni, który daje Tobie aż 4% różnicy w cenie, co daje nawet 105 zł oszczędności, tylko dla tego, że raz złożysz zamówienie zamiast robić to cyklicznie.

Zwróć uwagę, że nasz system zamówień jest prosty, ale mimo wszystko musisz zamówić dietę kolejny raz i opłacić, co zawsze zabierze parę minut Twojego cennego czasu. Jak by nie patrzeć:oszczędzasz pieniądze i czas.  Rabaty naliczają się automatycznie przy wyborze ilości dni. Pamiętaj też, że najlepszym sposobem zamówień jest zamówienie przez panel klienta na stronie Cud i Miód

Przykładowe rabaty dla diety Standard 2000 kcal
14-20 dni 2% = 20 zł taniej
21-27 dni 3% = 30zł taniej
28+ dni 4% = 40 zł taniej

Przykładowe rabaty dla diety Samuraj 3500 kcal
14-20 dni 2% = nawet 26 zł taniej
21-27 dni 3% = nawet 59 zł taniej
28+ dni 4% = nawet 105 zł taniej

Polecaj i zyskuj przy każdym zamówieniu poleconej osoby!

Twoi znajomi zastanawiają się nad cateringiem dietetycznym?

Wyślij im link do złożenia zamówienia z kodem rabatowym! Jeśli złożą zamówienie, to Ty dostaniesz aż 100 punktów za każde 50 PLN wydane na zamówienie Twoich znajomych. Oni oczywiście będą się cieszyć zdrowym jedzeniem i punktami lojalnościowymi, które mogą wymieniać na zniżki i wymianę menu!

Twój unikalny kod znajdziesz logując się do Panelu Klienta, następnie przechodząc do zakładki Skarbonka Cud i Miód.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu lojalnościowego? Zobacz tutaj

Darmowa dostawa - bez ukrytych kosztów

Cud i Miód to fit catering z dietą pudełkową bez ukrytych kosztów. Dostawa cateringu jest zawsze darmowa! To proste! Zamawiasz swoją dietę, a nasi kurierzy dostarczą go pod wskazany adres bez dodatkowych opłat

Kody rabatowe Cud i Miód

Chcesz znaleźć kod rabatowy na catering dietetyczny od Cud i Miód? Jasne! Możesz znaleźć atrakcyjne promocje na naszą dietę pudełkową:
 
  • Obserwuj nasze Social Media – Facebook, Instagram. Tam informujemy tam na bieżąco o wszystkich dostępnych promocjach!
  • W newsletterze, jeśli jesteś już naszym Klientem i wyraziłeś zgodę na przesyłanie informacji handlowych. Polecamy, aby wyrazić na to zgodę.
  • Szukaj kodów rabatowych u naszych ambasadorów! Udostępniamy ich relacje na naszym Instagramie

Program lojalnościowy

Nasz program lojalnościowy Skarbonka to szansa na stałe rabaty w formie punktów. Nagradzamy Cię za każde zamówienie, ocenę posiłków oraz polecenia. Wszystkie szczegóły programu lojalnościowego znajdziesz na dedykowanej stronie.

Sprawdź szczegóły i oszczędzaj z każdym zamówieniem czy oceną posiłków.

Promocje czasowe

Promocja na Nowy Rok!

Wiemy, że po Świętach czujecie się lekko ociężali – dlatego czas poczuć się po prostu lekko! Z kodem NOWYROK zamówicie każdą dietę powyżej 10 dni z rabatem 12%. Zamówienia składajcie tutaj

Instant Cashback - Zamów dietę nawet 1000 zł taniej!

Instant Cashback – zamów dietę na 28 dni i odbierz natychmiastowy Cashback w formie rabatu o wartości 200, 500 lub 1200 zł. Cashback jest wartością zniżki = 200 zł dla zamówień powyżej 28 dni.
Jeśli zamówisz dietę powyżej 60 dni Twój cashback wyniesie 500zł a dla zamówień dla 90 dni = 1000zł!

Przy zamówieniu użyj kodu
Zamówienie 28-59 dni: CASHBACK200
Zamówienie 59-89 dni CASHBACK500
Zamówienie 90+ dni CASHBACK1000

Dbam o siebie! 10% rabatu na wszystkie diety

W nowym roku każdy ma jakieś postanowienia. Wielu z Was chce więcej się ruszać, rozwiązać sprawy, które ciągną się latami. Jeszcze więcej chce zrzucić parę kilo lub zacząć zmiany w swoim życiu. Nie ważne co postanowisz, my chcemy Ciebie namówić jednak do tego aby przede wszystkim zadbać o siebie! Naszą dewizą jest dbanie o Ciebie i chętnie pomożemy w realizacji tego celu. Mamy noworoczny prezent i wyciągniętą ręka, która pociągnie Cię do realizacji postanowienia: zadbam o siebie.

Do końca lutego 2022 wszystkie diety zamówione z kodem DBAMOSIEBIE będą automatycznie tańsze o 10%.