Na terenie wszystkich miejscowości dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty w godzinach wczesno porannych. Dodatkowo w obrębie Poznania oferujemy możliwość wyboru dostawy wieczornej realizowanej w godzinach 18-23.

Oferujemy możliwość wyboru dostawy wieczornej lub porannej. Dostawy wieczorne realizowane są w godzinach 18-23, natomiast dostawy poranne 2-10. Aby skorzystać z dostawy wieczornej oraz porannej należy złożyć zamówienie i dokonać płatności do godziny 5:00(dzień przed rozpoczęciem diety-online), lub w godzinach pracy biura (7.00-16.00) z jednodniowym wyprzedzeniem.

Zamówienia można dokonać poprzez:

  • formularz zamówień dostępny na naszej stronie internetowej
  • drogą mailową – wysyłając wiadomość na adres kontakt@cudimiod.pl
  • telefonicznie – pod numerem tel. 515 751 003

Zachęcamy do składania zamówień za pośrednictwem naszego formularza, gdyż ułatwi to zawarcie wszystkich kluczowych informacji niezbędnych do realizacji zamówienia a także umożliwi dokonanie szybkiej i wygodnej płatności oraz skorzystanie z kodu rabatowego lub vouchera.

W wyborze pomocny będzie opis diet znajdujący się w zakładce DIETY na naszej stronie internetowej. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym dietetykiem klinicznym 515 751 003, który dobierze dietę zgodną z Twoimi preferencjami i zapotrzebowaniem kalorycznym.

Zbilansowana dieta składa się z 5 posiłków: I śniadania, II śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji. Posiłki należy przyjmować regularnie, najlepiej w odstępstwie 3 godzin.

Posiłki należy przechowywać w warunkach chłodniczych i przygotowywać zgodnie z zaleceniami. Niektóre posiłki smakują dobrze zarówno na ciepło jak i na zimno, a niektóre wymagają podgrzania przy użyciu piekarnika lub kuchenki zarówno tradycyjnej jak i mikrofalowej.

Diety są ustalane przez wykwalifikowanego dietetyka i przygotowywane pod jego nadzorem. Nasza dieta (z wyjątkiem diety Sport) zawiera około 50% węglowodanów, 20% białka i 30% tłuszczy. Poza regularnym spożywaniem posiłków należy również pamiętać o przyjmowaniu 2 litrów wody dziennie w celu uzyskania najlepszych efektów.

Nie proponujemy diety 900 kcal, bo mamy na uwadze zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów, a taka „głodówka” jest szkodliwa dla organizmu! Dążymy do tego aby nasi klienci zmienili swoją mentalność na temat diety i nie traktowali jej jako okresu przejściowego ale zmienili na stałe swoje nawyki żywieniowe. Jedyne regularne spożywanie zdrowych i zbilansowanych posiłków zagwarantuje osiągnięcie długotrwałych efektów!

Oczywiście! Skontaktuj się z nami, a specjalnie dla Ciebie przygotujemy VOUCHER PODARUNKOWY według życzenia.

Oczywiście, jest to możliwe po uprzednim poinformowaniu nas o tym fakcie najpóźniej na 2 dni robocze przed planowaną zmianą.

Umożliwiamy wykluczenie/ zastosowanie zamiennika maksymalnie 3 produktów. Przy komponowaniu posiłków mamy na uwadze zbilansowanie oraz walory smakowe, dlatego prosimy o niewykluczanie produktów bez uzasadnionej przyczyny.

Najczęściej dostarczamy catering „pod drzwi” i nie wymaga, to Waszej obecności w danym momencie. Dostawy realizowane są z określeniem przedziałów czasowych na daną dzielnicę/rejon. Prosimy jedynie o ułatwienie dostawy kurierowi poprzez podanie kodu do domofonu i innych istotnych informacji. Jeżeli macie niestandardowe preferencje w kwestii dostawy, to prosimy o kontakt.

Diety na weekend dostarczamy w piątek wieczorem lub w sobotę rano.

Nie ma problemu jeżeli poinformujecie nas o tym odpowiednio wcześniej.

W naszej stałej ofercie znajdują się dwa rodzaje opakowań:

  • czarne, które wraz z folią możesz spokojnie segregować do żółtych pojemników lub specjalnych żółtych worków na tekstylia. W tym wypadku pamiętaj o usunięciu resztek jedzenia z pudełek!
  • białe biodegradowalne, które wraz z folią biodegradowalną umieścisz w brązowych koszach na odpady biodegradowalne. Do pojemników biodegradowalnych można wrzucać resztki żywności bez mięsa i kości.

Cud i Miód - Dietetyk Zuza
Cud i Miód - DIetetyk Natalia

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze

Dieta 5 posiłków Cud i Miód