Catering dietetyczny Pleszew

Catering Cud i Miód – dieta pudełkowa w Pleszewie

Catering dietetyczny to doskonały sposób na zdrowe odżywianie. Dzięki dobrze zbilansowanej diecie możesz schudnąć i ujędrnić ciało – ale to nie wszystko. Zdrowe nawyki żywieniowe pomagają walczyć ze zmęczeniem i brakiem koncentracji, stanowią też doskonałą profilaktykę przeciw chorobom cywilizacyjnym. Nasza dieta pudełkowa (Pleszew) Cud i Miód to doceniany przez klientów catering dietetyczny, który wyróżnia się bardzo różnorodnymi i smacznymi posiłkami.

 

pleszew catering

 

Catering dietetyczny Pleszew – jakie są największe zalety diety pudełkowej?

Dlaczego warto zdecydować się na catering dietetyczny? Ponieważ takie rozwiązanie jest bardzo wygodne – poniżej wyjaśniamy, dlaczego.

Oszczędzasz czas

Dieta pudełkowa to duża oszczędność czasu. Trudno na co dzień znaleźć czas na przygotowanie pięciu pełnowartościowych posiłków. Decydując się na catering, nie musisz sam gotować, robić zakupów spożywczych i planować menu. Oszczędzasz tygodniowo wiele godzin, które możesz spędzić z rodziną lub przyjaciółmi.

Masz wszystko pod kontrolą

Decydując się na catering z Pleszewa, wybierasz konkretną dietę spośród kilkunastu różnych możliwości. Codziennie otrzymujesz posiłki tworzone przez profesjonalnych dietetyków, którzy komponują pełnowartościowe menu z uwzględnieniem ewentualnych wykluczeń. Dbają oni o odpowiednią proporcję tłuszczu, białka i węglowodanów oraz wartość energetyczną diety. Ty sam nie musisz już liczyć kalorii i zastanawiać się nad zawartością potrzebnych witamin i minerałów – możesz po prostu cieszyć się zdrową i doskonale zbilansowaną dietą.

Otrzymujesz zróżnicowaną dietę

Catering dietetyczny w miejscowości Pleszew to bardzo zróżnicowane menu. Oferujemy dietę standardową, dietę odchudzającą albo dietę dla sportowców. Znajdziesz u nas również dietę dla osób mających problemy z niedoczynnością tarczycy czy insulinoodpornością. Z kolei catering bez glutenu i nabiału (Pleszew) to propozycja dla osób nietolerujących produktów, które je zawierają. Pełną ofertę naszego cateringu oraz aktualny cennik znajdziesz na stronie Cud i Miód.

Jesz regularnie i zdrowo

W ramach cateringu otrzymujesz 5 zdrowych i dobrze zbilansowanych posiłków opartych na świeżych i pełnowartościowych produktach. Dzięki takiej diecie nie masz ochoty na podjadanie i sięganie po niezdrowe przekąski i śmieciowe jedzenie.

Możesz uwzględnić swoje upodobania kulinarne

Pleszew – dieta pudełkowa to duża różnorodność i możliwość wyboru ulubionych produktów spożywczych. Możesz zdecydować się na standardową dietę wegetariańską albo dietę wegetariańską z rybami i owocami morza. Oferujemy również dietę standard z wykluczeniem ryb oraz dietę ketogeniczną opartą na tłuszczach. Planowane menu każdej diety znajdziesz na stronie cateringu. W przypadku 5 standardowych diet możesz odpowiednio wcześnie sam komponować menu, eliminując produkty, których nie lubisz.

Sam decydujesz o wartości energetycznej diety

Wybierając nasz catering, sam decydujesz o wartości energetycznej diety. Zakres kaloryczności może obejmować od 1000 do 3500 kcal. Kaloryczność powinna być uzależniona od Twojej wagi, wzrostu, wieku i płci oraz stylu życia.

Poznajesz nowe smaki

Dieta (Pleszew) to zdrowe i pełnowartościowe posiłki, które świetnie smakują. Przy ich przygotowaniu korzystamy z przepisów z całego świata i staramy się wprowadzać nowe i oryginalne smaki. To doskonały sposób na zmianę nawyków żywieniowych i poznawanie nowych dań.

Catering w Pleszewie – zaufaj naszemu doświadczeniu

Catering dietetyczny to bardzo wygodne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością. Posiłki dostarczane są prosto pod Twoje drzwi. Możesz je zamówić do domu, na uczelnię lub do pracy. Catering dietetyczny Cud i Miód to ogromna różnorodność menu, dlatego z pewnością znajdziesz dietę odpowiednią dla siebie. Nasze dania wyróżniają się niezwykłym bogactwem smaków i estetycznym wyglądem. Klienci cateringu docenili naszą pracę i uhonorowali ją Nagrodą Konsumenta w 2022 roku. Szukasz odpowiedniego cateringu w Pleszewie dla siebie? Idealnym rozwiązaniem będzie dieta pudełkowa. Opinie naszych klientów powinny Cię przekonać!

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze