Catering dietetyczny Mysłowice

Catering Cud i Miód – dieta pudełkowa Mysłowice

Czasem niełatwo zrezygnować ze złych nawyków żywieniowych. Szybkie tempo życia i obowiązki nie pozwalają na celebrowanie posiłków oraz przygotowywanie zdrowego i pełnowartościowego menu. Nasz catering dietetyczny to doskonała odpowiedź na tego typu problemy. Oferujemy kilkanaście doskonale zbilansowanych i różnorodnych diet, dzięki którym każdego dnia możesz jeść smacznie i zdrowo.

Mysłowice – dieta pudełkowa Cud i Miód

Jakie są najważniejsze zalety cateringu dietetycznego? Catering dietetyczny to przede wszystkim bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Nie musisz przygotowywać sam posiłków i kupować produktów spożywczych, liczyć kalorii i planować menu na kolejne dni. Robią to za Ciebie specjaliści. Catering Cud Miód, dostępny również w miejscowości Mysłowice, to szeroki wybór diet o odpowiednim bilansie energetycznym. Każdego dnia dostarczamy do Twojego domu lub pracy zdrowe i pełnowartościowe posiłki, które zapewniają mocny zastrzyk energii oraz uczucie sytości, dzięki czemu nie będziesz mieć ochoty na niezdrowe przekąski i podjadanie pomiędzy posiłkami.

 

myslowice catering

 

Wybór odpowiedniej kaloryczności

Dieta pudełkowa (Mysłowice i okolice) to zróżnicowane menu oferowane w szerokim zakresie kaloryczności od 1000 do 3500 kcal. Bez problemu dostosujesz każdą dietę do swojego zapotrzebowania. Jeśli nie wiesz, jaka kaloryczność byłaby dla Ciebie idealna, możesz skontaktować się z naszym dietetykiem albo skorzystać z ankiety dostępnej na naszej stronie, gdzie znajdziesz również oferowane przez nas menu oraz cennik diety pudełkowej wraz z zakresem kaloryczności. Tylko odpowiednio dobrana dieta do Twojego zapotrzebowania energetycznego zapewni Ci upragnione efekty.

Mysłowice – catering dietetyczny dla każdego

Decydując się nasz catering, masz do wyboru diety standardowe, diety dla osób chcących schudnąć, a także diety dla sportowców oraz diety ze specjalnymi wykluczeniami stworzone dla osób, które zmagają się z konkretnymi schorzeniami. Jeśli masz problemy z tarczycą, możesz się zdecydować na dietę Hashimoto. Jeśli trudno Ci utrzymać prawidłowy poziom glukozy i insuliny w organizmie, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie dieta z niskim indeksem glikemicznym. Z kolei dla osób nietolerujących glutenu i nabiału, stworzyliśmy wyjątkowy catering bez glutenu i nabiału. Mysłowice to miejscowość, w której możesz skorzystać z naszej oferty diet.

Dieta Mysłowice – oferta dla sportowców

Stworzyliśmy również specjalne diety dla osób, które regularnie i intensywnie trenują. Taka dieta wyróżnia się przede wszystkim odpowiednim stosunkiem białka, tłuszczów i węglowodanów. Pozwala na osiąganie lepszych efektów podczas treningu i zapewnia doskonałe warunki do wzrostu mięśni. Dla osób aktywnych proponujemy dietę Sport, dietę Gym, a także dietę Samuraja, która również sprawdzi się w przypadku osób intensywnie uprawiających sport. Dieta Samuraja to przede wszystkim wysoki poziom kwasów tłuszczowych Omega 9, dużo błonnika, dobrej jakości mięso, ryby i owoce morza.

Mysłowice – dieta wegetariańska i ketogeniczna

Dużym zainteresowaniem cieszy się również nasza dieta wegetariańska, która jest bardzo zróżnicowana i wyjątkowo smaczna. Osobom, które chcą zrezygnować z mięsa, ale nie chcą wyłączyć ze swojego jadłospisu ryb i owoców morza, proponujemy oryginalną dietę Wege z rybą. Niezwykle modna ostatnio jest również dieta ketogeniczna. Ta specyficzna dieta wybierana jest często przez osoby, którym zależy na odchudzaniu sylwetki. Oparta jest na tłuszczach i ogranicza spożycie węglowodanów. To również świetna dieta dla osób cierpiących na cukrzycę i nadciśnienie.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Chcesz zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe? Z nami będzie to o wiele łatwiejsze. Mysłowice catering to smaczne i zdrowe posiłki dostarczane prosto do Twojego domu. Dieta pudełkowa Cud i Miód to gwarancja różnorodnych smaków i oryginalne przepisy z całego świata, które z pewnością szybko się nie znudzą. W naszej diecie nie ma mowy o monotonii. Staramy się zawsze spełniać oczekiwania naszych klientów, którzy docenili nasze zaangażowanie i w 2022 roku uhonorowali nas Nagrodą Konsumenta, z czego jesteśmy ogromnie dumni.

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze