Catering dietetyczny Świdnica

Catering dietetyczny Świdnica

Catering dietetyczny Świdnica powstał z myślą o osobach, które marzą, żeby schudnąć albo zmienić niezdrowe nawyki. Dieta pudełkowa to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić czas i energię potrzebne na przygotowanie zbilansowanych i zdrowych posiłków.

Świdnica – catering dietetyczny prosto pod Twoje drzwi

W Świdnicy możesz skorzystać z wyjątkowej oferty cateringu dietetycznego Cud i Miód. Catering Świdnica to oferta doskonale dostosowana do Twoich potrzeb. Możesz wybrać dietę standardową, premium, dietę dla sportowców albo dietę wegetariańską czy catering bez glutenu i nabiału. Świdnica catering oferuje każdy z nich. Jeśli nie masz pewności, czy catering dietetyczny jest dla Ciebie odpowiedni, zamów zestaw testowy.

Więcej o konkretnych dietach dowiesz się na naszej stronie, na której sprawdzisz również aktualne menu na dany dzień.

 

świdnica catering

 

Świdnica – dieta pudełkowa dla każdego

W ramach wybranej diety (Świdnica) codziennie otrzymujesz zestaw zbilansowanych posiłków. Nad każdą naszą dietą pracowali doświadczeni dietetycy. Zadbali o to, by każde danie było smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Dieta pudełkowa Świdnica to możliwość wyboru odpowiedniego menu, długości trwania diety oraz jej kaloryczności. Catering Świdnica to diety od 1000 do 3500 kilokalorii. Cena cateringu uzależniona jest od wartości energetycznej menu oraz od czasu trwania diety.

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze