logo cud i miód
rzodkiewka

O nas

Cud i Miód to Fit Catering Premium, który dostarcza gotowe posiłki każdego dnia tworzone z pasji do zdrowej kuchni oraz z zamiłowania do wysokiej jakości produktów.

Chcemy Wam uświadomić jak ważną rolę w naszym życiu pełni jedzenie, a jak często szkodzimy sobie poprzez nieregularne posiłki, zbyt tłuste potrawy, małą ilość witamin i substancji odżywczych oraz spożywanie wysoko przetworzonej żywności. Wszelkie niedobory i „grzechy kulinarne” są bardzo często przyczyną wielu nieprawidłowości w organizmie oraz chorób.

To jak jemy dzisiaj będzie miało odzwierciedlenie w przyszłości, a wszelkie „wpadki” żywieniowe z czasem „wyjdą” w postaci na przykład cukrzycy, zawału, nadwagi lub otyłości.

Spożywanie zbilansowanych i regularnych posiłków ma kluczowy wpływ na naszą wagę, zdrowy wygląd oraz dobre samopoczucie. Niestety przygotowanie pełnowartościowych dań wymaga wiedzy i czasu, a tego często brakuje. Zatem pozwólcie nam zadbać o Waszą dietę, a wolny czas i energię wykorzystajcie do realizacji własnych celów!

Wszystkie nasze jadłospisy są tworzone przez wykwalifikowanego dietetyka we współpracy z szefem kuchni, dzięki temu w naszym sklepie online można zamówić od 1 do 5 zbilansowanych posiłków, które są także smaczne i urozmaicone. Mamy nadzieję, że dzięki temu nie utkwicie w błędnym przekonaniu, że dieta stanowi ograniczenie i jest tylko okresem przejściowym, a po osiągnięciu zamierzonego celu wrócicie do złych nawyków żywieniowych.

Naszym celem jest zmiana Waszego podejścia do zdrowego jedzenia i nabycie umiejętności celebracji posiłków. Staramy się aby w naszej kuchni oprócz dobrych produktów nigdy nie zabrakło fantazji i każdy otrzymany zestaw cateringowy był dla Was miłym zaskoczeniem.

Dietetyk Jakub Mauricz

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Pomożemy Ci w doborze!

Dieta 5 posiłków Cud i Miód