Catering dietetyczny Chełkowo

Catering dietetyczny w Chełkowie

Szukasz w Chełkowie cateringu dietetycznego? Zajrzyj na stronę internetową działającej w Twoim mieście firmy Cud i Miód. Przekonaj się, że dostępna w Chełkowie dieta pudełkowa może być nie tylko zdrowa, ale też niezwykle oryginalna i smaczna! Proponowane przez Cud i Miód menu inspirowane jest daniami z różnych kuchni świata, jakie znajdziesz w kartach najlepszych restauracji w Chełkowie. Catering obejmuje pięć posiłków dziennie, których skład i wartość kaloryczną możesz dostosować do swoich potrzeb.

 

 

Zdrowa dieta pudełkowa

Sztandarową propozycją Cud i Miód jest bazująca na kuchni japońskiej (uchodzącej za jedną z najzdrowszych na świecie) Dieta Samuraja. To menu odpowiednie niemal dla każdego, w szczególności dla osób aktywnych fizycznie lub dążących do redukcji masy ciała. Z tej propozycji skorzystać mogą nawet osoby poszukujące w Chełkowie cateringu dietetycznego bez glutenu i nabiału. W Diecie Samuraja nie ma bowiem pszenicy i krowiego nabiału. Znajdziesz za to mnóstwo warzyw, owoców i dobrej jakości mięsa.

Dieta w Chełkowie na miarę potrzeb

Zamawiając w Chełkowie dietę pudełkową, możesz zdecydować się także na wiele innych wariantów codziennego jadłospisu. Firma Cud i Miód przygotowała m.in. propozycję dla wegetarian oraz dla osób, które uprawiają sport wyczynowo. W każdym przypadku klient może oczekiwać smakowitych, prawidłowo zbilansowanych posiłków, które regularnie trafiać będą pod dowolnie wybrany adres w Chełkowie. Dieta pudełkowa to samo zdrowie i ogromna oszczędność czasu. Złóż zamówienie już dziś i ciesz się tymi profitami!

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze