Catering dietetyczny Krotoszyn

Najlepsza dieta pudełkowa – Krotoszyn

Szukasz sprawdzonej diety pudełkowej, dzięki której będziesz miał codziennie dostarczane w wybrane miejsce zdrowe i zbilansowane posiłki? Cud i Miód catering dietetyczny z Krotoszyna oferuje bardzo smaczne i zróżnicowane menu w różnych zakresach kalorycznych.

Catering Krotoszyn – diety różnego rodzaju

Decydując się na dietę pudełkową (Krotoszyn), możesz wybrać spośród wielu zróżnicowanych wariantów, które z powodzeniem dopasujesz do swoich potrzeb. Oprócz standardowych propozycji możesz zdecydować się na typową dietę odchudzającą, dietę dla sportowców, dietę wegetariańską, dietę samuraja albo dietę ketogeniczną oraz catering bez glutenu i nabiału. Krotoszyn to miasto, na którego terenie działa nasza firma – jeśli mieszkasz w tej okolicy, możesz wykupić u nas także dietę Hashimoto oraz dietę z niskim IG. Więcej informacji znajdziesz na stronie Cud i Miód, gdzie są przedstawione poszczególne diety ze szczegółowym opisem.

 

catering krotoszyn

 

Krotoszyn – dieta dla wymagających

Catering Cud i Miód pozwala na wybór różnych diet pudełkowych, które są w pełni dostosowane do określonych założeń dietetycznych. Przywiązujemy ogromną wagę do jakości i świeżości wykorzystywanych produktów. Oferujemy również poszczególne diety w różnych zakresach kalorycznych. Ty sam decydujesz, jaka z nich jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami lub skorzystaj z naszego kalkulatora. Co warto wziąć pod uwagę, wybierając odpowiednią kaloryczność diety? Na dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma wpływ wiele różnych czynników – przede wszystkim wiek, płeć, waga i wzrost. Nie bez znaczenia jest również styl życia, aktywność sportowa lub jej brak oraz indywidualne tempo metabolizmu. Jeśli mieszkasz w Krotoszynie i decydujesz się na dietę pudełkową, to możesz wybrać kaloryczność z przedziału od 1000 do 3500 kcal. Poszczególne przedziały kaloryczności oraz cennik znajdziesz na naszej stronie.

Na jaką dietę się zdecydować?

Wybór odpowiedniej diety jest przede wszystkim uzależniony od Twoich celów. Jeśli zależy Ci na utracie zbędnych kilogramów, to powinieneś sięgnąć po dietę odchudzającą Cud i Miód. Składa się ona z 5 zbilansowanych posiłków, które pomogą Ci stopniowo i bezpiecznie zredukować masę ciała, bez zagrożenia efektem jojo. Nasza dieta odchudzająca opiera się na produktach niskokalorycznych, jest bogata w błonnik i produkty pełnoziarniste oraz w świeże warzywa i owoce. Nasza odchudzająca dieta (Krotoszyn) daje gwarancję odchudzania w odpowiednim tempie. Jeśli jednak intensywnie trenujesz i zależy Ci na rozbudowaniu mięśni, proponujemy Ci dietę Sport i Gym, które są dedykowane aktywnym osobom, szukającym wysokobiałkowych propozycji.

Krotoszyn – catering ze specjalnymi wykluczeniami

W naszej ofercie znajdziesz również diety dedykowane osobom, które zmagają się z konkretnymi schorzeniami lub alergiami. Proponujemy dietę Hashimoto dla osób z problemami tarczycowymi oraz dietę o niskim IG dla osób borykających się z otyłością czy insulinoodpornością. Na uwagę zasługuje również catering bez glutenu i nabiału (Krotoszyn). Ta wyjątkowa dieta pudełkowa została opracowana ze względu na rosnące zapotrzebowanie klientów na dietę eliminującą produkty zawierające gluten oraz nabiał. Jest oparta przede wszystkim na warzywach i owocach, a także na chudym mięsie, bezglutenowych produktach zbożowych i roślinnych zamiennikach nabiału. Dieta ta jest dedykowana osobom, które nie tolerują glutenu i nabiału lub cierpią na inne problemy układu trawiennego.

Catering Krotoszyn – możliwość wyboru menu

Jeśli chodzi o takie miasta jak Krotoszyn, możesz tam zamówić catering dietetyczny z menu w różnych wariantach kalorycznych. Masz także możliwość wpływu na to, jakie posiłki otrzymasz. Możesz sam wybierać dania, które najbardziej Ci smakują. Opcja wyboru menu dotyczy 5 bazowych wariantów diety, w tym również diety o niskim IG oraz diety bez glutenu i nabiału. W ramach tej opcji możesz wybierać dania spośród różnych posiłków menu na każdy dzień, dzięki czemu masz gwarancję, że nie otrzymasz produktów, za którymi nie przepadasz. Na naszej stronie możesz na bieżąco przeglądać planowane menu w poszczególnych dniach.

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze