Catering dietetyczny Tarczyn

Dieta pudełkowa Tarczyn – catering Cud i Miód

Catering dietetyczny dostępny w Tarczynie oferuje wybór kilkunastu różnych diet, które zachwycają bogactwem smaków z całego świata. Oferujemy diety o różnej kaloryczności, które z pewnością dopasujesz do swoich upodobań i zakładanych celów.

Tarczyn – catering dietetyczny w różnych odsłonach

Catering dietetyczny kojarzy się często z dietami odchudzającymi, ale nie do końca jest to prawda. Oczywiście diety odchudzające są bardzo popularne, jednak catering dietetyczny to przede wszystkim zdrowe i doskonale zbilansowane posiłki dla każdego, które zaopatrują nasz organizm w potrzebne składniki odżywcze i poprawiają jego funkcjonowanie, gwarantując odpowiedni zastrzyk energii. Na stronie cateringu Cud i Miód znajdziesz pełen opis oferowanych diet, ich szczegółową charakterystykę oraz cennik.

Oprócz diet odchudzających na uwagę zasługują również diety dedykowane sportowcom, które zawierają wysokobiałkowe produkty i zapewniają idealne warunki do rozwoju i budowy mięśni. Diety dla sportowców to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają intensywne treningi i uprawiają różne dyscypliny sportowe.

 

catering tarczyn

 

Dieta pudełkowa (Tarczyn) dla osób ze specjalnymi wymaganiami

W cateringu dietetycznym Cud i Miód znajdziesz również szereg diet, które są dedykowane osobom zmagającym się z różnymi dolegliwościami. Catering, który jest dostępny w Tarczynie, oferuje między innymi dietę Hashimoto, dietę o niskim indeksie glikemicznym oraz dietę bez glutenu i nabiału. Dieta Hashimoto sprawdzi się w przypadku osób, które borykają się z problemami związanymi z funkcjonowaniem tarczycy. Z kolei dieta z niskim IG jest dedykowana osobom, które podejrzewają u siebie insulinooporność, walczą z otyłością lub cukrzycą typu II. Dużą popularnością cieszy się również catering bez glutenu i nabiału (Tarczyn). To oferta dla wszystkich, którzy są zmuszeni wyeliminować ze swojego menu gluten oraz białko mleka, które ma właściwości alergizujące. W naszej ofercie znajdziesz również dietę pudełkową Dash, która jest dedykowana przede wszystkim osobom mającym problem z wysokim cholesterolem, nadciśnieniem i zaburzoną gospodarką glukozy.

Tarczyn – dieta pudełkowa dla wegetarian

Oferujemy wiele różnych diet, a każda z nich zapewnia odpowiednią porcję wartości odżywczych oraz dużo oryginalnych smaków. Niezwykle popularna jest dieta wegetariańska. Proponujemy typową dietę wegetariańską lub dietę Wege z rybami dla osób, które chcą zrezygnować z mięsa, ale nie chcą wyeliminować z codziennego jadłospisu ryb i owoców morza. Z kolei dla osób, które nie przepadają za rybami i owocami morza, proponujemy dietę standard z wykluczeniem tych produktów. Oferujemy również bardzo popularną dietę Samuraja, dietę ketogeniczną opartą na tłuszczach oraz cieszącą się dużą popularnością dietę IF, w której obowiązuje post przerywany z okienkiem żywieniowym.

Tarczyn – catering dostosowany do Twoich potrzeb

Cechą wyróżniającą catering Cud i Miód jest przede wszystkim duża różnorodność diet. Poza tym sam możesz decydować o swoim menu. Zmiana menu możliwa jest w przypadku 5 podstawowych diet. Takie rozwiązanie pomoże Ci w 100% wykluczyć te produkty, których nie lubisz, niezależnie od wybranej diety. Na naszej stronie internetowej znajdziesz planowane menu, dzięki czemu możesz zapoznać się z rozpisanymi posiłkami na konkretne dni.

Zamawiając dietę, musisz wybrać przedział kaloryczności, który może się wahać od 1000 do 3500 kcal. Na kaloryczność diety ma wpływ kilka czynników: waga, wzrost, płeć, wiek, a także tryb życia i aktywność fizyczna lub jej brak. Nie bez znaczenia są również problemy zdrowotne. Jeśli masz problem z wybraniem odpowiedniej kaloryczności, skontaktuj się z naszym dietetykiem albo skorzystaj z naszego kalkulatora.

Tarczyn dieta – opinie klientów są najważniejsze

Dokładamy wszelkich starań, żeby dieta – którą zamówisz również na terenie miasta Tarczyn – była smaczna, zdrowa i zróżnicowana. Staramy się zawsze wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów i szukać sprawdzonych rozwiązań, dlatego dużo radości sprawiła nam Nagroda Konsumenta, którą catering Cud i Miód otrzymał w 2022 roku.

dieta lunch box Poznań Cud i Miód
Pomoc dietetyka w wyborze diety - Cud i Miód

Masz pytania?

Nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie idealna?

Napisz do nas lub zadzwoń! Nasi dietetycy pomogą Ci w doborze